• תיקון משקפיים כפופות

    משקפי fix fix יחליפו את רפידות האף, טיפים למקדש וכל הברגים החסרים או שהופשטו במשקפיים חדשים. הטכנאים שלנו ללבוש עיניים הם מומחים בתחום שיפוץ משקפיים ומשקפי שמש.

    תקן את המשקפיים שלי

צירים שבורים במסגרות משקפיים מפלסטיק ומשקפי שמש

צירי משקפי ראייה שבורים על מסגרות פלסטיק הם אחד התיקונים הנפוצים ביותר המבוצעים על משקפי ראייה ומשקפי שמש, על ידי הטכנאים שלנו ב- fixmyglasses.

ישנן כמה טכניקות שונות המשמשות לתיקון סוג זה של משקפי ראייה, הכוללות היתוך אלקטו, ריתוך בלייזר וריתוך אלקטרו. הטכנאים שלנו הוציאו טכניקות ייחודיות רבות ושונות, הכוללות ייצור חלקים משלנו בכדי להתאים לתוצאות העמידות ביותר והבלתי מורגשות כמעט.

שני דרכים למשלוח בחינם ללא התחייבות

כיצד לתקן את המשקפיים

שירותים אחרים המוצעים על ידי fixmyglasses

"הם נהדרים, שלחתי את Ray Bans שלי לתקן. הם חזרו בעוד שבוע, לעומת חודשיים של תיקוני לוקסוטיקה לקחו, בפעם האחרונה שהשתמשתי בהם."

אוסקר ר., קליפורניה

"תודה שקיבלת את משקפי השמש ששלחתי בצורה כה מתוזמנת. אני מעריך שאתה מחזיר אותם ליום האב. הם נראים ממש נהדרים ובעלי היה מופתע. "

ג‘נל מ ’, אינדיאנה

"האתר הזה היה פנטסטי לחלוטין. שלחתי אלי את משקפי השמש לתיקון. הם היו מהירים מאוד, נוחים, ומשקפי השמש נראים חדשים לגמרי. התרשמתי מאוד מהעסק הזה. "

אליזבת ב ’, דרום קרוליינה

"ההזמנה הופיעה היום תודה על השירות המהיר מאוד. לא ציפיתי שתיקון ללא עלות לחברה שלך הוא תענוג לעשות איתו עסקים ואני מתרברב בכם בפני כל החברים שלי. מקווה שתזכו בפרס JD Powers הצטיינות ביום מן הימים! יש לך פעולה מהשורה הראשונה! "

קרייג סי, פלורידה

"תודה רבה על התיקון של משקפי השמש שלי. כל כך מרגש היה לתקן אותם אחרי כל כך הרבה שנים. (20?) פשוט לא חשבתי שאפשר לתקן אותם, אבל לא יכולתי לסבול לזרוק אותם, הם היו מתנה. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול כל כך, אבל בעיניי זה היה! שוב תודה."

ג’נט, אוהיו

צור קשר

סחרוב 19 ראשון לציון, קניון ערי החוף, קומה 1

03-9627051

reutsas@gmail.com